Lista produktów marki Monnari

  • Wyprzedaż!
  125,00 zł 180,00 zł

  Jasno złota torebka...

  Torebka damska z firmy Monnari w odcieniach złota i srebra, wykonana z wysokiej jakości skóry ekologicznej, zapinana na suwak. Środek torebki wyściełany jest podszewką z materiału z kieszonką na zamek oraz miejscem na telefon i drobiazgi. Torebka posiada regulowany długi pasek.

  • Obniżka
  125,00 zł 189,00 zł

  Brązowa torebka...

  Torebka damska z firmy Monnari w odcieniach brązu, wykonana z wysokiej jakości skóry ekologicznej, zapinana na suwak. Środek wyściełany jest podszewką z materiału z kieszonką na suwak oraz miejscem na telefon i drobiazgi. Torebka jest na długim regulowanym pasku. Z tyłu i po obu bokach znajduje się kieszonka na suwak.

  • Obniżka
  125,00 zł 189,00 zł

  Szara torebka Monnari...

  Torebka damska z firmy Monnari w odcieniach szarości, wykonana z wysokiej jakości skóry ekologicznej, zapinana na suwak. Środek wyściełany jest podszewką z materiału z kieszonką na suwak oraz miejscem na telefon i drobiazgi. Torebka jest na długim regulowanym pasku. Z tyłu i po obu bokach znajduje się kieszonka na suwak.

  • Obniżka
  110,00 zł 160,00 zł

  Szara torebka Monnari...

  Torebka damska z firmy Monnari w odcieniach szarości i srebra, wykonana z wysokiej jakości skóry ekologicznej, zapinana na suwak. Środek torebki wyściełany jest podszewką z materiału z kieszonką na zamek oraz miejscem na telefon i drobiazgi. Torebka na długim regulowanym pasku. Z tyłu i przodu torebki znajduje się kieszonka zapinana na suwak.

  • Obniżka
  115,00 zł 179,00 zł

  Torebka Monnari...

  Torebka damska z firmy Monnari w odcieniach czerwieni, wykonana z wysokiej jakości skóry ekologicznej, zapinana na suwak. Z przodu kieszonka zapinana. Środek torebki wyściełany jest podszewką z materiału z kieszonką na zamek oraz miejscem na telefon i drobiazgi. Torebka na długim regulowanym pasku.

  • Wyprzedaż!
  100,00 zł 145,00 zł

  Torebka Monnari...

  Torebka damska z firmy Monnari w odcieniach szarego, wykonana z wysokiej jakości skóry ekologicznej, zapinana na suwak. Z tyłu kieszonka zapinana na suwak. Środek torebki wyściełany jest podszewką z materiału z kieszonką na zamek oraz miejscem na telefon i drobiazgi. Torebka na długim regulowanym pasku.

  • Wyprzedaż!
  100,00 zł 145,00 zł

  Torebka Monnari...

  Torebka damska z firmy Monnari w odcieniach granatu, wykonana z wysokiej jakości skóry ekologicznej, zapinana na suwak. Z tyłu kieszonka zapinana na suwak. Środek torebki wyściełany jest podszewką z materiału z kieszonką na zamek oraz miejscem na telefon i drobiazgi. Torebka na długim regulowanym pasku.

  • Wyprzedane
  125,00 zł 195,00 zł

  Torebka Monnari...

  Torebka damska z firmy Monnari w odcieniach różu, wykonana z wysokiej jakości skóry ekologicznej, zapinana na suwak. Środek torebki wyściełany jest podszewką z materiału z kieszonką na zamek oraz miejscem na telefon i drobiazgi.Torebka jest na długim regulowanym pasku.Z tyłu znajduje się kieszonka zapinana na suwak.

  • Wyprzedane
  100,00 zł 170,00 zł

  Torebka Monnari...

  Torebka damska z firmy Monnari w odcieniach szarości i czerni, wykonana z wysokiej jakości skóry ekologicznej, zapinana na suwak. Środek torebki wyściełany jest podszewką z materiału z kieszonką na zamek oraz miejscem na telefon i drobiazgi. Torebka jest na długim regulowanym pasku. Z tyłu i przodu znajduje się kieszonka zapinana na suwak.

  • Obniżka
  120,00 zł 190,00 zł

  Beżowa listonoszka...

  Torebka damska z firmy Monnari w odcieniach beżu, wykonana z wysokiej jakości skóry ekologicznej, zapinana na suwak. Torebka jest na długim regulowanym pasku.

  • Wyprzedaż!
  100,00 zł 170,00 zł

  Listonoszka w kwiaty...

  Torebka damska z firmy Monnari w odcieniach beżu, wykonana z wysokiej jakości skóry ekologicznej, zapinana klapą na zatrzask magnetyczny. Środek torebki wyściełany jest podszewką z materiału z kieszonką na zamek oraz miejscem na telefon i drobiazgi. Torebka jest na długim regulowanym pasku.

  • Wyprzedane
  115,00 zł 195,00 zł

  Granatowa listonoszka...

  Torebka damska z firmy Monnari w odcieniach granatu, wykonana z wysokiej jakości skóry ekologicznej, zapinana na suwak. Środek torebki wyściełany jest podszewką z materiału z kieszonką na zamek oraz miejscem na telefon i drobiazgi. Torebka jest na długim regulowanym pasku. Posiada dwie praktyczne przegródki!

Polecane produkty