Lista produktów marki Monnari

Marka Monnari to jedna z najpopularniejszych i najczęściej kupowanych marek na rynku. Są jej wierne tysiące kobiet, które cenią sobie wysoką jakość produktu, atrakcyjny design i konkurencyjną cenę. Wszystkie torebki damskie Monnari, które znalazły się w ofercie sklepu internetowego NaRamieniu.pl, to gwarancja efektywności i estetyki – z jednej strony każdy produkt wpisuje się w dziewczęcy, swobodny styl na co dzień, a z drugiej – jest elegancki i kobiecy, idealny do wykorzystania na wieczór. Znajdziesz u nas mniejsze i większe propozycje w wielu kolorach i z różnych materiałów, dzięki czemu z pewnością będziesz zadowolona z ostatecznego wyboru. Idealna torebka damska, która pasuje do każdej stylizacji? Znajdziesz ją w kolekcji Monnari w NaRamieniu.pl.

  • Wyprzedaż!
  • -20%
  144,00 zł 180,00 zł

  Jasno złota torebka...

  Torebka damska z firmy Monnari w odcieniach złota i srebra, wykonana z wysokiej jakości skóry ekologicznej, zapinana na suwak. Środek torebki wyściełany jest podszewką z materiału z kieszonką na zamek oraz miejscem na telefon i drobiazgi. Torebka posiada regulowany długi pasek.

  • Wyprzedaż!
  • -20%
  151,20 zł 189,00 zł

  Brązowa torebka...

  Torebka damska z firmy Monnari w odcieniach brązu, wykonana z wysokiej jakości skóry ekologicznej, zapinana na suwak. Środek wyściełany jest podszewką z materiału z kieszonką na suwak oraz miejscem na telefon i drobiazgi. Torebka jest na długim regulowanym pasku. Z tyłu i po obu bokach znajduje się kieszonka na suwak.

  • Wyprzedaż!
  • -20%
  128,00 zł 160,00 zł

  Szara torebka Monnari...

  Torebka damska z firmy Monnari w odcieniach szarości i srebra, wykonana z wysokiej jakości skóry ekologicznej, zapinana na suwak. Środek torebki wyściełany jest podszewką z materiału z kieszonką na zamek oraz miejscem na telefon i drobiazgi. Torebka na długim regulowanym pasku. Z tyłu i przodu torebki znajduje się kieszonka zapinana na suwak.

  • Wyprzedaż!
  • -20%
  143,20 zł 179,00 zł

  Torebka Monnari...

  Torebka damska z firmy Monnari w odcieniach czerwieni, wykonana z wysokiej jakości skóry ekologicznej, zapinana na suwak. Z przodu kieszonka zapinana. Środek torebki wyściełany jest podszewką z materiału z kieszonką na zamek oraz miejscem na telefon i drobiazgi. Torebka na długim regulowanym pasku.

  • Wyprzedaż!
  • -20%
  152,00 zł 190,00 zł

  Beżowa listonoszka...

  Torebka damska z firmy Monnari w odcieniach beżu, wykonana z wysokiej jakości skóry ekologicznej, zapinana na suwak. Torebka jest na długim regulowanym pasku.