Kopertówka- nie koniecznie na ramieniu

W: Porady Data: Wejść: 173

Dobrze wiesz, że nawet najprostsze kroje mogą nabrać charakteru, dzięki dobrze dobranym dodatkom. Masz szerokie spektrum możliwości, jednak jeśli zbliża się wyjątkowa noc, warto pamiętać, że ostatnimi czasy na salach bankietowych królują kopertówki. W każdej postaci. Doskonale sprawdzi się zarówno malutka kopertka, którą bez problemu możemy zmieścić w jednej dłoni, jak i ta całkiem pokaźnych rozmiarów (to już bardziej skrzynka na listy). Słowem wstępu uściślijmy jeszcze, że kopertówką określamy podręczną torebkę, bez uchwytu lub z chowanym łańcuszkiem.

Wybór tego dodatku będzie zależał: okazji, figury, wielkości biustu, kolorystyki kreacji oraz (co najważniejsze) od naszych upodobań. W modzie nic nie jest oczywiste, jednak nawet totalni laicy mogą stosować się do kilku zasad, które zawsze się sprawdzają przy wyborze dodatków. Rozpracujmy to na czynniki pierwsze.

Najczęściej ten czadowy dodatek zabieramy ze sobą na śluby, wesela, bankiety, rauty, bale, benefisy, gale, pokazy mody, spotkania biznesowe itp..
Jednym słowem, tam gdzie chcemy wyglądać wyjątkowo elegancko. Dlaczego określiliśmy go jako czadowy? Spójrz, zabierasz tylko najpotrzebniejsze rzeczy (puder, szminkę, dokumenty, telefon), więc nie tracisz czasu na pakowanie, a później urządzanie poszukiwań rodem Indiana Jones'a. Dzięki niemu, możesz podkreślić swoje atuty i odciągnąć wzrok od niedoskonałości.

Te z nas, które są filigranowych rozmiarów powinny postawić na nieco większe modele dla zrównoważenia proporcji. Analogicznie, panie nieco pokaźniejszych kształtów, najlepiej będą się prezentować z małą kopertką u boku. Ta sama zasada tyczy się rozmiaru biustu. Dla pań cieszących się okazałymi piersiami, najbardziej trafionym wyborem okaże się mała lub średnia kopertówka pod pachą. Wtedy proporcje się zrównoważą. Z kolei te z nas, które natura obdarzyła mniej hojnie, mogą sobie pozwolić na większe szaleństwo. Dzięki odpowiednio dobranej kopertówce, wysyłasz znak, że masz świadomość własnego ciała i wiesz co jest dla Ciebie najlepsze.

Kolorystyka to temat rzeka. Nie musimy chyba wspominać, że torebka pod kolor butów to przeżytek. Warto jednak pamiętać, że do wielobarwnych strojów dodajemy stonowane, łagodne, jednokolorowe fasony. Najbezpieczniej jest wybrać czerń, szarość, zgniłą zieleń czy bordo. Gdy jednak przywdziejemy elegancki, klasyczny strój w minimalistycznych barwach, dobrze sprawdzi się żółć, róż, czerwień czy modne w tym sezonie pastele. Świetnie będziesz wyglądać również z kopertówką w stylu glamour, która sprawi że blask wieczornej gwiazdy będzie należał do Ciebie.

Stosując się do powyższych porad, masz pewność, że przed wielkim wyjściem nie obejrzysz się w ostatniej chwili, że coś tu nie gra. Niespodziewanie, kopertówka może okazać się Twoją wizytówką, wiec nie odkładaj jej wyboru na ostatnią chwilę, tylko zajrzyj szybko do naszego sklepu, gdzie na pewno zajdziesz coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych kopertówek.