Naramieniu.pl to młoda firma powstała w maju 2018 roku w Poznaniu. Z ogromnym entuzjazmem przystąpiliśmy do poszukiwania producentów, którym zależy na tym aby ich produkty były na wysokim poziomie. Z wysokim poziomem nie chcieliśmy jednak łączyć wysokich cen. Ogromny nacisk położyliśmy więc na to aby zachować tę proporcje. Równolegle z intensywnym szukaniem fajnych torebek, pracowaliśmy nad przygotowaniem wszystkiego co potrzebne nam będzie aby bezproblemowo obsłużyć Państwa zakupy - od magazynu po integrację z firmą kurierską. Dziś już wiemy, że było warto!

Pragniemy skupić wokół siebie Panie, które lubią i chcą być modne, które szukają  praktycznych torebek na codzień ale również i te Panie, którę pragną błyszczeć imprezach. Liczymy na to, że z czasem zapamiętają Nas Państwo jako przyjazną firmę, słuchającą swoich klientów ale przede wszystkim chcemy zapaść w pamięć jakością naszych produktów.

Serdecznie prosimy aby przesyłali Państwo swoje wszelkie uwagi na biuro@naramieniu.pl, chcemy i będziemy słuchać naszych klientów, bo przecież to dla Was powstał sklep naramieniu.pl .

Pozdrawiamy serdecznie,
zespół Naramieniu.pl